SÜLEYMAN NEREDE? ORGANİZASYON

DÜĞÜN, KINA, AÇILILIŞ, ŞENLİK, TOPLANTI, GEZİ, FUAR VB TÜM ORGANİZASYONLARINIZDA BİZLERİ ARAYABİLİRSİNİZ. 

Yapmayı planladığınız herhangi bir faaliyet için önceden gerekli tüm hazırlıkların eksiksiz tamamlanmasını sağlayan organizasyon ajansları sizi yormadan gereken tüm ihtiyaçları kısa sürede karşılar. Eş zamanlı olarak farklı mekânlarda aynı anda birçok faaliyetin gerçeklemesini ve kusursuz bir şekilde tamamlanmasını sağlayan organizasyon ajansları sayesinde istediğiniz faaliyeti gerçekleştirmek çok kolay.

Her türlü kurumsal faaliyetlerinizin yanı sıra tüm özel etkinliklerinizin de gerçekleşmesini sağlayan organizasyon şirketleri aktif ve tecrübeli çalışanları sayesinde tüm hazırlıkları kısa süre içinde tamamlar. Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet töreni, evlilik yıl dönümü kutlamaları, doğum günü partileri, yılbaşı kutlamaları, mezuniyet töreni kutlamaları gibi tüm özel gün ve gecelerinizi organize ederek faaliyetleri gerçekleştirir.

  Düğün davetlerinde gelin yolu süslemeleri ve nikâh masasının düzeni gelen davetlilerin ilgisini çeker. İyi bir organizasyon şirketi nikâh masası kiralama, gelin yolu düzenlemeleri, ses ve ışık sistemi kurulumu, konfeti show, lazer gösterileri, havai fişek gösterileri, müzisyen, sanatçı ve orkestra temini gibi tüm faaliyetleri gerçekleştirerek düğünün kusursuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlar.

Düğünlerde davetlilere yemek verilecekse ve anlaşma yapılan mekânın yemek servisi yoksa organizasyon şirketleri catering hizmeti de sunmaktadır. Yemekli davetlerde masa, sandalye düzeni ve süslemeleri önemlidir. Ayrıca masa üzerinde kullanılan masa örtüsü, yemek takımları, mum, şamdan, canlı ya da cansız çiçek, pullar gibi tüm aksesuarların birbiriyle uyumlu ve şık görünmesi önemlidir. fotoğraf ve video çekimi, isteğe göre anı defteri ve kürsüsü, podyum, değişik renklerde suplaların temin edilmesi gibi hizmetleri de yerine getirir. Belirlenen konsepte uygun olarak gelin arabasının süslenmesi, gelin çiçeğinin hazırlanması, nikâh şekerlerinin hazırlığını tamamlar.

Ayrıca gelin, damat ve davetliler için gerekli görüldüğünde konaklama yerlerinin belirlenmesi, her türlü ulaşım hizmetinin yapılması, güvenlik önlemlerinin alınması gibi faaliyetleri de önemseyerek yerine getirir. Sünnet düğünü törenlerinde ise masa, sandalye ve mekânın süslenmesinin yanı sıra sünnet tahtı ve sünnet yatağı süslemeleri de yapılmaktadır. Ayrıca mekânda renkli balon ve aksesuarlarla yapılan süslemeler ortama farklı bir hava katacaktır. Sünnet törenlerinde çocukların ilgisini çekecek olan palyaço ve kukla hizmetinden de isteğe göre faydalanabilirsiniz.

Sizlere yapacağınız etkinlikle ilgili farklı alternatif seçenekler sunarak davetinizde farklılık yaratma imkânı tanıyan organizasyon danışmanları belirlenen faaliyet ve konsepte göre mekânın belirlenmesinden gerekli olabilecek tüm faaliyetleri sizin adınıza gerçekleştirerek her şeyin en iyi şekilde organize edilmesini sağlar. Hayal ettiğiniz gibi bir daveti organizasyon danışmanları sayesinde kısa süre verebilirsiniz.


SÜLEYMAN NEREDE?